modelowanie • tekstury • animacja

pl Polish

.nowości.

Szukam pracy

Pracę zawodową rozpoczęłam jeszcze w latach 90., w warszawskiej redakcji miesięcznika »Nowa Fantastyka« i była to praca chyba najwspanialsza, jaka mogła mi się w ogóle trafić. To właśnie spędzanie kilku- (lub kilkunastu godzin, bo redakcyjne rozmowy często się przeciągały do nocy), wśród felietonistów, pisarzy i dziennikarzy zajmujący się fantastyką, ukształtowały to, kim obecnie jestem.
Po Fantastyce, w roku 2006, przyszedł czas na Monolith Films, w którym zajmowałam się koordynacją produkcji poligraficznej.

Od października 2020 do 28. maja bieżącego roku pracowaliśmy zdalnie. Dziś był pierwszy dzień pracy, w którym praca zdalna została zakończona i rano stawiliśmy się przy swoich biurkach. Krótko potem, podeszła do mnie zwierzchniczka i wręczyła wypowiedzenie umowy o pracę z dniem pierwszego czerwca, z powodu likwidacji stanowiska.
Zdaję sobie sprawę, że w tych nienormalnych czasach, moja dzisiejsza historia jest jedną z wielu. Wiele firm jakie upadły lub przeprowadzają restrukturyzację — tak od przeszło roku, wygląda dzień codzienny w krajach, które wdrożyły lockdown (w moim przypadku chodzi o zamknięte kina) mający początkowo trwać dwa tygodnie. Trwa on z przerwami do dziś.

Wszystko co mamy wokół, zawdzięczamy pracy, a nie drukowi pieniądza. Szukam pracy.

Powiązane posty...

Komentarze

41143409@N08-512

W dziale Nowości testowo włączyłam możliwość komentowania. Jeżeli temat się sprawdzi, komentowanie rozszerzę do całego serwisu. Zapraszam do dzielenia się swymi uwagami, opiniami, refleksjami...

Agnieszka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *